Teslimat Şartları

Siparişini verdiğim ürün ne zaman kargoya verilir, ne kadar sürede elime geçer?

Altunokayakkabi.com'un kargo gönderimlerindeki çözüm ortağı ARAS Kargo'dur. Sitemizden vereceğiniz siparişler, ARAS güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır.

Altunokayakkabi.com, Dan aldığınız ürünleri size mümkün olan en kısa süre içerisinde ulaştırmayı kendine amaç edinmiştir. Bu nedenle, site üzerinden sattığımız ürünlerin büyük kısmını stok miktarı uygun size en yakın mağazamızdan kargolamaktayız. Bu ürünler için kargoya teslim süresi 3 iş günüdür.

Bu kapsamda ödemesi tamamlanarak onaylanmış siparişleriniz 3 iş günü içerisinde kargo firmamıza paketlenmiş olarak teslim edilir. Kampanya dönemlerinde siparişlerin gönderim süresinde birkaç gün gecikme yaşanabilmektedir.

Kargo firması tarafından teslimat süresi, teslimat adresinin özel koşullarına (dağıtım kısıtı olan bölgeler, mobil şubeler) bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.
ARAS kargonun teslimatı bulunmamaktadır. Resmi tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Ayrıca, siparişiniz kargoya verildiği zaman, sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilir, Hesabım>Siparişlerim sayfasına girerek de siparişinizin durumunu rahatça görebilirsiniz.

Siparişlerinizi size en kısa sürede teslim etmek bizim açımızdan büyük önem taşımaktadır. Bu süre teslim almak istediğiniz noktanın durumuna göre siparişinizin onaylanmasına müteakip 2 iş günü (büyük il merkezleri) ile 10 iş günü arasında değişebilmektedir.