İade Politikası

 Altunokayakkabi.com üzerinden yapılan alışverişlerde  satın aldığınız ürünü beğenmediğiniz takdirde iade yapabilirsiniz ; iadeler yalnızca kredi kartıyla yapılan ödemelerde geçerlidir. Kapıda Ödeme ile yaptığınız siparişlerde ücret iadesi yoktur.

Kapıda ödeme ile verilen siparişlerde sadece değişim veya dilediğiniz zaman kullabileceğiniz hediye çeki verilir.

    Ürün değişimleri sadece ARAS Kargo ile yapılmaktadır, Kargo ile yapılan gönderimler bu kod ile gönderilmektedir : ----  Değişimi yapılacak ürünü --- kargo ile ücretsiz olarak fatura üzerindeki adrese faturasıyla birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Değişimi tamamlanan ürünler müşteriye alıcı ödemeli olarak gönderilir.  (Kampanyalı fiyattan gönderim yapıldığından ortalama -------TL civarı kargo ücreti yansımaktadır.)

    Geçmiş sezon olup indirime girmiş ürünler , yeni sezon ürünleriyle değiştirilmemektedir.
    Ayrıca numarası tek kalmış ve indirimli olarak satışa sunulan ürünlerde değişim yapılmamaktadır. (37 Numara , Tek Fiyat 19TL , Tek Fiyat 29TL kategorilerindeki ürünler gibi...)
    Ürün değişimi , ürün size ulaştıktan sonra 5 gün içerisinde bize e-posta ile bildirmeniz ve 7 iş günü içerisinde de ürünü kargoya vermeniz gerekmektedir.

    Kutusuz gönderilen ürünler iade ve değişim olarak kabul edilmemektedir.

    Giyilmiş , kullanılmış ürünler değişim ve iade olarak kabul edilmemektedir.
    Altunokayakkabi.com tarafından yanlış gönderilen ya da ayıplı ürünlerde ücretsiz olarak değişim yapılmaktadır.
    Değişimi yapılacak ürün ARAS Kargo ile yollanması gerekmektedir.


Değişim yapılacak ürünler için destek@Altunokayakkabi.com e-posta adresine sipariş kodu ve hangi isimle sipariş verildiği,size ulaşabileceğimiz telefon numarası yazılarak neden değişim yapmak istediğinizi , hangi ürünle değişim yapacağınızı ya da numara değişikliği yapmak istiyorsanız hangi numarayla değişim yapılacağının belirtilmesi gerekiyor.


Altunokayakkabi.com'a ait bu iade ve değişim politikası, 4822 sayılı kanunla değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki kanunda belirtilen haklarınızı etkilemez.